Het krijgen van een diagnose ‘autisme’ is voor sommige mensen een opluchting, voor anderen een harde slag. Hulpverleners proberen dit gegeven zo goed mogelijk op te vangen, maar wellicht zijn er zaken die nog kunnen verbeteren.
Daarom maakten de medewerkers van PsySense een enquête, om na te gaan welke elementen van cruciaal belang zijn en welke elementen verbeterd kunnen worden. Indien je aan deze enquête wilt deelnemen kan je deze opvragen, of via telefoon (0497/837826) of via e-mail (info@psysense.be). De ingevulde vragenlijst kan je hen terug bezorgen via mail of via de post (PsySense, Haagstraat 24A, 9890 Asper).
ik heb net gisteren de diagnose Asperger gekregen. Ik vraag me nu ook af of ik die eerste indruk nog in een vragenlijst kan verduidelijken (nu het vers in mijn geheugen zit)
Welkom op de ontmoetingsplek voor mensen met autisme en hun ouders, familie en sociaal netwerk
|
Februari 2012 |
|
||||
| Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo |
| 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 | 4 |
Steek de handen uit de mouwen als VVA-vrijwilliger of word lid!
Je kan ons ook financieel steunen.
Ik vroeg me af of het nog mogelijk is om deze vragenlijst in te vullen? of is het al te laat? Zijn er al genoeg ingevuld?