Een nieuwe website, een Facebook-pagina en een Twitter-account: Intro vzw wordt superinteractief!
Bedoeling? Beter communiceren met mensen met een handicap, met organisatoren en met vrijwilligers. Tegelijk wil Intro nog meer en nog betere informatie ter beschikking stellen.
www.intro-events.be bevat alle nodige informatie over de toegankelijkheid van evenementen, naast een uitgebreide agenda van toegankelijke activiteiten. Je kan er ook Facebook- en Twitterberichten bekijken.
Leuk nieuwtje:
De stad Gent en Intro vzw zorgen voor een primeur: de Gentse Feesten van 2011 worden voor het eerst tien dagen lang toegankelijk gemaakt voor mensen met een beperking. Zij krijgen tien dagen lang, van 16 tot en met 25 juli, gratis assistentie ter beschikking.
Wil je van deze dienst gebruik maken? Of wil je graag als vrijwilliger meewerken? Contacteer dan Pieter Remmerie van Intro vzw. Dat kan via gentsefeesten@intro-events.be. Inschrijven moet wel minstens vijf dagen voor de dag dat je assistentie nodig hebt.
Welkom op de ontmoetingsplek voor mensen met autisme en hun ouders, familie en sociaal netwerk
|
Mei 2012 |
|
||||
| Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo |
| 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
Steek de handen uit de mouwen als VVA-vrijwilliger of word lid!
Je kan ons ook financieel steunen.